Hata
  • JUser: :_load: 416 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

Her en çok beğenilen yazının sahibi Yaşam Atölyesi bloğunda sürekli Yazar olarak yer alacak ve kişisel profiliyle birlikte Yazar a ait özel bölüm yaratılacaktır!

b & b Ağustos Ayı Birincisi

Okur, yazar, düşünür, farkeder ve...

Web site URL:

Kumru Hatun Temmuz Ayı Birincisi

Ne olduğumun kim olduğumun aslında pek önemi yok bir kadınım sadece hisleri ile hayata dokunan .. Hayatı kalemiyle kağıtlara kazıyan sandık içi hayallerini kağıtlara taşıyan 32 yaşında bir kadın KumruHatun. Birden bire ne olduğunu anlamadan bir bakmışım Dünyada yım . İnsanlar doğarken ailelerini seçemiyor doğarken babam bu olsun annem de bu olsun diyemiyoruz. Ama geçmişe bakıyorum da yine doğacaksın deseler aynı anne babanın kızı olmak isterdim . Yaşanılan sıkıntılar üzüntüler ne olursa olsun ailemin şevkatini hiçbirşeye değişmem . Ailenin deli hırçın asi kızı olan ben bindiğim hayat gemisi ile biraz dalgalı biraz sakin babam ile fırtınalı annem ile sağnak yağışlı kardeşim ile de lodoslu poyrazlı geçen çocukluk ve geçlık yolcuğunu tamamladıktan sonra iş hayatına atıldım.Bankacı oldum ailem bankacı olmamı istedi diye sabah 9 akşam 5 dediler ohh.. Ama ben hep tiyatrocu olmak istedim ve bir yazar.. Lise ve üniversitede tiyatro çalışmaları iş hayatı ile bitti gitti.. Bende şartlarımdan zevk almaya karar verdim . Bankaya hiçbir zaman finans ve matematik ağırlıklı masa başı iş olarak bakmadım . Şube bir tiyatro sahnesi her gün ayrı bir oyun bir monolog hatta bazı günler bir müzikal dedim . 10 yılda binlerce hayata dokundum binlerce insan tanıdım ve şu an orta düzey yönetici sevyesindeyim . Hayat bir mutlu olmak oyunu ise ve mutsuzlukla savaşmak gerekli ise en iyi stratejiyi kurmak bizim işimiz . Deliyim ben hayata farklı açılardan bakabilen bir deli ve bir kumru aşkın kumrulardaki gibi ayrıcalıklı olduğununa inanan bir kuş .. Hayal ettim ve başlangıcı burası . Ben de yazmalıyım bu şansı bana vermeyi dene .. Çünkü denemeden bilemesin http://kumruhatun.blogspot.com http://babacanzerrin.blogspot.com

Web site URL: http://kumruhatun.blogspot.com/

misswriter Mayıs Ayı Birincisi

Web site URL:

eda Mart Ayı Birincisi

Web site URL:

Özlem Şubat Ayı Birincisi

Yolu ruhunun başkentinden geçen her duyguyu yazabilmek; nefes almaktır..

Web site URL:

Baise Banu Erçetin Ocak Ayı Birincisi

Kendimi bildim bileli yazıyorum. Kağıt ve kalemle dost olmanın ayrı bir güzelliği ve ayrı bir rahatlığı var. Usta bir yazar mıyım? Haşa.. Usta bir yaşayan? Keşke!... Sevdim; yazdım, ağladım; yazdım, boş verdim; yazdım… Defterin ucuna, kağıt mendile, not kağıdına… Ama hep kısaydı cümlelerim, yıllar geçtikçe daha da kısaldı. Büyüdükçe söyleyecek çok daha fazla söz vardı oysa…. Küçükken ailenin öğretileri, yaşanmışlıkların öğrettikleri ile birleştikçe ve hayatın karmaşık baskısı bindikçe üzerime içimde patladı kelimelerim… Sonra, bıraktım kendimi akışa... Şimdi, kelimeler damlalar gibi hızlıca düşüyorlar aklımdan, ben yakalayamadan...

Web site URL:

Nilay DEMİRHAN Aralık Ayı Birincisi

Arttıkça büyüdüğünü sandığımız sayılar, 1977 olduğunda çok sancılı kasım soğuklarında bir annenin sıcak kucağına verildi. Kaldırımları olmayan, yoları bile sınırlamaktan kaçınan bir şehrin hep gülen bir kızı olarak büyüdü. Büyüdüğünde gördü ki değişmeyen tek şey çocukların masal dünyalarıymış. Bir masal dünyasında yaşamaya karar verince çocukların arasına anaokulu öğretmen kimliğiyle girebildi. Şimdilerde Ege’nin bir şehrinde büyüklere yalan şiirler yazarken, çocuklara gerçek hikâyeler anlatmakla meşgul.

Web site URL: http://www.antoloji.com/nilay-demirhan/

Anette İnselberg Kasım Ayı Birincisi

Web site URL: http://anetteinselberg.wordpress.com/

Eda Kulaksız Ekim Ayı Birincisi

Senin içinden geçirdiğini ben dışımdan söylüyorum.

Web site URL: http://edakulaksiz.blogspot.com

YAZAR ARA


ÜYE GİRİŞİ

EN ÇOK OYLANANLARYAŞAM ATÖLYESİ

Hiç resim yok
  Kapat

Başsağlığı


Blog yazarlarımızdan Şerife Mutlu’nun hayatını kaybetmiş olduğunu öğrenmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Hanımefendiye Allah'tan rahmet, başta ailesi olmak üzere tüm yakınlarına başsağlığı dileriz.