Sedef

Sedef

Hayatının arka planında her daim bir şarkı çalar ve o parmakları hiç durmaz, içini yazar. Biraz delidir ağlarken kahkahayı basabilir, part time yetişkin full time çocuktur; yeni bilgi müptelası, net tavır sahibi, biraz şımarık, çokça mutludur.Korkmadan dokunur bıçak kesiklerine, uçurumdan aşağı sarkıtır ayaklarını, severse seni ruhuna üfler bütün bildiklerini. Kitap canavarı denecek kadar kitap okumayı, yüzmeyi, at binmeyi ve bisikletin tepesinde rüzgarla dans etmeyi, nude renkleri, yalınayak yere basmayı, Kendini bıraktığı şarkılarda gözlerini kapatıp dans etmeyi, güneşin alnına uzanıp kedi gibi kıvranmayı pek bi sever. Matematik ve psikolojiye, deklanşör ve dalga sesine, yüzüne vuran rüzgara ve Edirne'sine, bir de gözlerinin içi gibi gülen insanlara ve tabii ki tüm bunları "yaradan"a aşık!
Web site URL: twitter.com/sedefonline

Cuma, 05 Temmuz 2013 14:11 Geçmişi Affet, Yarına Güven

ah çok erken, daha yeni çiğ düşmüş; her yer ıslak...Yüzüne düşen bukleleri ve mavi mus çorabıyla, çocukluğuyla beraber devrilecek olan devasa çam ağacının altında çimlerde yuvarlanıyor.Tüm gözleri ona çevirense; yeşile bulanırken, arada bir sırtı yere geldiği vakit gökyüzünün onu sarmaladığını hissettiren bulutlara attığı kahkahalar... Henüz 5 yaşında.Herkese yüzünde güller açtıran bu kakahala...

YAZAR ARA


EN ÇOK OYLANANLARYAŞAM ATÖLYESİ

Hiç resim yok
  Kapat

Başsağlığı


Blog yazarlarımızdan Şerife Mutlu’nun hayatını kaybetmiş olduğunu öğrenmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Hanımefendiye Allah'tan rahmet, başta ailesi olmak üzere tüm yakınlarına başsağlığı dileriz.